Ftth catv optik alıcı 1 port çıkışı Plastik Kabuk f kadın tipi SC/APC konnektör 40 ~ 862 MHz dijital minioptical alıcı
Ftth catv optik alıcı 1 port çıkışı Plastik Kabuk f kadın tipi SC/APC konnektör 40 ~ 862 MHz dijital minioptical alıcı
Ftth catv optik alıcı 1 port çıkışı Plastik Kabuk f kadın tipi SC/APC konnektör 40 ~ 862 MHz dijital minioptical alıcı
Ftth catv optik alıcı 1 port çıkışı Plastik Kabuk f kadın tipi SC/APC konnektör 40 ~ 862 MHz dijital minioptical alıcı Ftth catv optik alıcı 1 port çıkışı Plastik Kabuk f kadın tipi SC/APC konnektör 40 ~ 862 MHz dijital minioptical alıcı
Ftth catv optik alıcı 1 port çıkışı Plastik Kabuk f kadın tipi SC/APC konnektör 40 ~ 862 MHz dijital minioptical alıcı
Ftth catv optik alıcı 1 port çıkışı Plastik Kabuk f kadın tipi SC/APC konnektör 40 ~ 862 MHz dijital minioptical alıcı
Ftth catv optik alıcı 1 port çıkışı Plastik Kabuk f kadın tipi SC/APC konnektör 40 ~ 862 MHz dijital minioptical alıcı

Ftth catv optik alıcı 1 port çıkışı Plastik Kabuk f kadın tipi SC/APC konnektör 40 ~ 862 MHz dijital minioptical alıcı

₺75.39
Sepete ekle İstek listesine ekle
Ürün açıklaması

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)


İlk, ürün uygulaması:
bir ev tipi optik alıcı FTTH optik alıcı olduğunu hitap için nihai geliştirme hedefi fiber optik erişim. FTTH için uygundur (fiber kullanıcıya) ağ optik fiber kullanıcı erişim, analog veya dijital sinyal. ONU ile birlikte kullanılabilir veya EOC üçlü oyun elde etmek.
düşük güç ile optik alıcı FTTH optik alıcı ve optik AGC teknolojisi, CATV ftth alma talebi karşılayabilir.
FTTH optik alıcı ile ışık girişi 0 ~ 7dBm (AGC aralığı özelleştirilebilir), çıkış sinyali değişmez özellikleri kullanıcı hata ayıklama kolaylaştırmak için. CATV 1550nm dalga band ayrı alınan sinyal ve PON sinyal çıkışı (1490/1310nm) gereksinimleri; kurulumu İzolatör, müşteriler sadece izin 1550 ışık alma karşılamak, kalan ışık filtre.

  • Model Numarası: F
Etiketler: Ucuz Ftth catv optik alıcı 1 port çıkışı Plastik Kabuk f kadın tipi SC/APC konnektör 40 ~ 862 MHz dijital minioptical alıcı, Yüksek Kalite Ftth catv optik alıcı 1 port çıkışı Plastik Kabuk f kadın tipi SC/APC konnektör 40 ~ 862 MHz dijital minioptical alıcı, Çin Konnektörler Tedarikçiler
10 adet 6 delik RCA Kadın stereo ses jakı AV Ses girişi soketli konnektör Lotus sıra Amplifikatör Arayüzü Sinyal bağlantısı AQJG 10 adet 6 delik RCA kadın stereo ses jakı AV ses girişi soketli konnektör Lotus satır amplifikatör arayüzü sinyal bağlantısı aqaq ödeme Yöntemleri: biz EMANET kabul. Paypal, Western Union ödeme herhangi bir sorun varsa, lütfen bize ulaşın! daha fazla miktarda ihtiyacınız varsa iyi fiyat
₺46.65
S29GL01GP12TFI010 S29GL01 TSOP56 kalite güvencesi Bizim dükkan hoş geldiniz! Neden bize doğrudan: 1. Tüm stokta olan satılık mal. Biz size mal teslim içinde 3 iş günü. 2. Biz mal birçok farklı çeşit var (tüm bir dükkanı) Daha da önemlisi, bir yüksek kalite minimum fiyat alacak. 3. eğer herhangi bir özel gereksinimleri detayları
₺75.66
10 adet/grup szomk kontrol muhafaza konut plastik 115x75x21mm shenzhen plastik 10 adet/grup szomk kontrol muhafaza konut plastik 115x75x21mm shenzhen plastik 1, türü: Plastik elektronik muhafazaları 2, renk: gümüş rengi 3, boyutu: 115x75x21mm 4, Model No. AK-R-09B USD 8.50 /adet USD 4.00 /adet USD 13.80 /adet nakliye 1.
₺262.23
IP68 Su Geçirmez Bağlantı Kutusu 3 Kablo Tel Koruma Yapı DTY Konnektörler IP68 Su Geçirmez Bağlantı Kutusu 3 Kablo Tel Koruma Yapı DTY Konnektörler açıklama: 100% brand new ve yüksek kalite çiftleşme konektörü: PG11 x 3 teller ile çapları: 5.5mm-10.2mm sıkma aralığı: 4 Kare delik çapı: 19mm/0.75 besleme gerilimi:
₺16.23
5 adet 5.5mm x 2.1mm DC Güç jak soketi Kadın Paneli Dağı Bağlayıcı Renk: Gümüş Ton, Siyah Paket İçeriği: 5 x DC Güç Jack pcb dayanağı Bağlayıcı
₺4.26
UHF Kadın SO239 Panel Şasi Dağı Flanş Güverte Lehim Fincan RF Konektörü Montaj UHF Kadın SO239 Panel Şasi Dağı Flanş Güverte Lehim Fincan RF Konektörü Montaj Ürün Adı: Kadın UHF Panel Konektörü; Tasarım: UHF Jack SO-239 Panel Montaj Dişli Çapı: 15.5mm/0.61 ; Panel Delik Çapı: 3.5mm/0.14 Toplam Boyutu: 25x25x27mm/1 x 1 x 1.1 (L * W * h) Malzeme: Metal;
₺6.83
Philips 90 Derece için 100 Mini USB Fiş 10 Pin Plastik 100 adet Mini USB Fiş 10 pin Erkek 90 Derece Soket Bağlantısı Plastik Philips Ürünleri için açıklama miktar: 100 Adet durum: marka Yeni Spec: -Mini USB Tak Erkek Soket Konnektör, kamera Philips gibi dijital ürünler için kullanılır, cep telefonu-ve vb -10 Pin, plastik saplı, 90
₺154.28
100 pcs R 6 köşeleri ses jak bağlantısı 3.5 MM MONO fiş Jack 6.35 MONO kadın soket adaptörü R 6 köşeleri ses jak bağlantısı 3.5 MM MONO fiş Jack 6.35 MONO kadın soket adaptörü Adı: 3.5 MM MONO fiş 6.3 MM MONO JACK Marka: R Ağırlık: 4.8g
₺101.01
Yeni BNC Erkek Fiş Hızlı Fit Için Hiçbir Lehim Çinko Alaşım BNC Erkek Konnektör Onarım USD 0.94 /bag BNC Erkek Fiş Hızlı Fit Için Hiçbir Lehim Çinko Alaşım BNC Erkek Konnektör Onarım Malzeme: çinko alaşım + PTEE (ısı dayanıklılık) Tipi: ücretsiz kaynak Dış: nikel kaplama Şerit maksimum 12mm dış kılıf gelen kablo, şimdi şerit 5-7mm yalıtkan of maruz merkezi
₺2.02
Tel Bağlayıcı Iletken 10 adet/takım Mavi Blok Bağlayıcı 2 Delik Hızlı bağlantı Terminali Öğe Açıklayın: 1. 100% Yeni ve Yüksek Kaliteli 2. türü: Blok Bağlayıcı 3. malzeme: Plastik 4. renk: Mavi Paket şunlardır: 10 adet/takım * Blok Bağlayıcı
₺10.49
4 Yollu JST EL-4P Serisi Multipol Konnektörler of 20 Takım 4 Yollu JST EL-4P Serisi Multipol Konnektörler Kiti
₺41.74
Gx16-8 paneli montaj gx16 16mm vida 8-pin fiş konnektörü, metal uçuş Ürün adı: uçuş fiş konnektörü Gerilim/akım: 5a/125 v opreation gerilim sınırı: ac 200 v. Rms Max akım: 5A dayanım gerilimi: AC 1500 V yalıtım direnci: max. 1500 ohm (dc 500 v) Temas direnci: 10 ohm (dc 1a) lehim iç çapı: 2.45mm pin miktar: 8 pins Montaj konu çapı: 16mm/5/8 Toplam uzunluk:
₺5.46